Acil Parazit

abyso_os

Ya veteriner kedimde iç parazit olduğunu söyledi hap verdi önceden iğne olmustu. 50tl verdim. Kendim hapı alıp yuttursam cok daha uyguna gelecek yaş mamaya karıştırır veririm diye düsündüm siz ne yapıyorsunuz yardımcı olun lütfen

4 CEVAP

ezgirem10

kedilere hap yutturmak pek kolay değil cidden yapabileceğinize inanıyorsanız olabilir ama yinede veteriner kontrolünde yapılması ve iyileşme sürecinin takibi çok önemli

Guner11

Benim kedimde de iç parazit vardı aşıdan 10 gün sonra hap verildi.bende kendim vereyim demiştim fakat hap acı hemen veremezseniz kusabilir demişti veterinerlerde bi aparat var ağzını açıp onunla veriyorlar elle vermek zor olabilir. Yaş mamada nasıl olur bilmiyorum onu sormadım

Nebu80

Acı olduğu için tüm vermek gerekir. Bizim veteriner geçen gün verdi ağzına attik hemen ardından şu ve ödül maması ile yutturdu k. Icparazit hapını bulamazsınız satılmıyor bildiğim kararıylaysa

abyso_os

Benim vet normal ağzıyla açıp verdi aparat kullanmadı. Onun kullandıgı hapı internetre buldum