Ayak Problemi :/

Reyyanhan

Benim kızım (almoni) eve kim gelirse biz de dahil ayaklara yapışıyor . Isırıyor oyun oynuyor yaliyor. Merak ettiğim şey şu. Ayak dediğin şey çorap dediğin şey pislik dolu. Kedim hasta olur mu. Ve bu alışkanlıktan nasıl kurtarırım kızımı .

7 CEVAP

Aylin85

Kolonya kokusunu sevmiyolar bi dene bakalım inşallah işe yarar ;)

Aylin85

Geldiklerinde terliğe serpit azcık öyle ver giysinler dök demedim :) sen bi ilk kendinde dene ama yaptığında kız anlasın kendini ;)

Reyyanhan

Teşekkür ederim

Aylin85

Rica ederim

Reyyanhan

Milletin ayağına kolonya mi dökeyim ;) kendimin neyse de :)