İnternette Satılan Damlalar

patilisokak

İnternette satılan dış parazit damlaları ve spreyleri İşe yarıyor mu?BioNature Magela damla yada beavis sprey alacağım ama etki eder mi bilmiyorum

9 CEVAP

Firuzecik

Onların bir faydasız olmuyormuş. Veterinerden ve ya eczaneden alabilirsiniz ancak.

Firuzecik

Kedi pire damlası. Bazı eczanelerde oluyor. Ben teknovet olanı almıştım

zba7

Bu tarz ürünlerin veterinerlerden alınması daha güvenilir ve doğru bence.

starthebudgie

Bende damla alacağım yarın eczaneden ne diye alıyoruz?Veterinerle aynı fiyat mı oluyor?Reçete vs

starthebudgie

Fiyatı neydi peki

patilisokak

Tam olarak nereye uygulama yapılacak.Mama yerken farkettirmeden uygulamak istiyorum

Firuzecik

İki kulak arası ensenin bi tık üzeri. Tüylerini açın deriye uygulayın. Tüylere bulaşmasın.

suledoruk

İnternetteki damlalara güvenip almayın bir çok sorun yaşayan duydum hem fayda sağlamadıkları hemde daha çok zarar verdikleriyle ilgili. Veterinerlerden temin ederseniz daha sağlıklı olur kediniz için.

patilisokak

Tam olarak 2 kulak arası değilde 1 tık altı sanırım videolarda öyle gözüküyor