Köpeği Yıkamak

frknacar

Köpeğimi yıkamak istiyorum ama genelde yıkamayın diyolar her gezdirdikten sonra temiz olmasını istiyorum evde baktığım için. Nasıl bir çözüm önerirsiniz. Kuru şampuanlarda katkı maddesi olduğundan kullanmak istemiyorum ama zararı olmazsa kullanabilirim düzgün bilindik önerileriniz varsa.

2 CEVAP

Reyyanhan

Patilerini sil. Sürekli yıkama. Ama yıkamaktan hoşlanır köpekler bi zararı yok. Sürekli yıkarsan problem . Çünkü ph dengeleri bozuluyor

pabloescobar

bebek şampuanı!