Uygun Başlık Bulamadım.

kasksksk

merhaba öncelikle hepimize hayırlı akşamlar :) son yaptığım hakaret paylaşım için çok özür dilerim :( galiba silinmiş . gerçekten kusura bakmayın bu aralar depresyondayım ve böyle bir paylaşım yaptım. kimsenin görmemiş olması dileği ile iyi akşamlar :(((

3 CEVAP

Verdatrtp

petlebi de neden yorum silme ya da soruyu silme gibi bir şey yok çok saçma değil mi sizin yazdığınız yorumu görmedim ve ondan bahsetmiyorum yanlış anlamayın

yokistead

Nolmuş ya offf :)) boşverin şu ara hepimiz terelelliyiz. Koronadan sinirlerimiz iyice yıprandı

kasksksk

hakaret içeren paylaşımım yazacaktım kusura bakmayın yanlış yazmışım