Gımcat Ve Çeşitleri

Merhabalar arkadaşlar. Kedimi kısırlaştıracağız yakın zamanda. Ve daha iyi toparlanabilmesi için gımcat kullanacağım. Ama hangisinden almalıyım? Taurinli, biotinli, sadece multivitamin. Hangisini tercih etmeliyim?

3 CEVAP

fatma_nur42

Bir şey diyim mi hiç gerek yok bence ama illa alcam derseniz multi iş görür

Elifsu17

Bence bunu veterinerinize de danışın. Somon yağı vs gibi başka şeyler de önerebilir

Yani evet veterinerim kendin bilirsin çok gerekli de değil dedi. Ben de küçük tüplerden birini alayım demiştim. Teşekkür ederim cevaplarınız için :)