Lösemi Aşısı

BaharDemirkan

Bugün 4 aylık kedim lösemi aşısının 1. Dozunu oldu ancak aşı bölgesinin yakınına dokunduğumda ve aşı vurulmadığı öbür tarafına dokunduğumda ciyak ciyak bağırıyor.Ne yapmalıyım? Her lösemi açısından sonra böyle mi olacak? Aşıyı olması konusunda da kararsızdım şimdi biraz pişman oldum.

1 CEVAP

zba7

İnsanlar da kolundan aşı olduğunda sadece aşı bölgesi değil bazen bütün kolu ağrır. Dinlenmesine izin vermenizi tavsiye ederim.Kendisine gelecektir.Lösemi aşısı yaptırmak gerekli bence iyi ki yaptırmışsınız.Geçmiş olsun..