Üstten Girişli Tuvaletler

mericcdoga

Arkadaşlar üstten girişli tuvaletler hakkında ne düşünüyorsunuz. Yani en kaliteli kum bile evin tuvaletten en uzak köşesine kadar dağılıyor bir günde, bu üstten girişi olan tuvaletler bu durumu çok büyük ölçüde kesiyormuş diye okudum ama kedim için uygun olur mu merak ediyorum. Kullanan veya fikri olan varsa paylaşırsa çok sevinirim :)

7 CEVAP

tyguler

Üstten giriş nasıl oluyor yani kapısı biraz yüksek mi oluyor yoksa kedi zıplayıp falan mı giriyor

siriniko29

Bence iyi bir seçenek değil. Olası bir hastalık, halsizlik durumunda kullanması zor olur. Kapaklı kapalı tuvaletler daha iyi oluyor. Önüne de paspas koyunca patiye yapışanları alıyor ve çok dağılmıyor

Policlal

Bence kullanışlı değil. Şimdi fotoğraflarına baktım. Atlarken ve çıkarken sorun olur gibi geldi bana. Şuan yeni bir kum sipariş verdim ben. Dağılma, tozutma gibi sorunların kullananlar tarafından da olmadığını gördüm. Gelsin kullanalım eğer dağılma olmazsa yazarım size 😊

mericcdoga

Teşekkür ederimm :)

Zeynepulku

Kullanılabilirlir, zıplamak atlamak problem olmaz bence

mericcdoga

Zıplayarak giriyor sanırım. Fotoğrafını koysaymışım keşke hiç aklıma gelmedi ama internete yazarsanız direkt çıkıyo

mericcdoga

Hem paspas hem kapalı tuvalet kullanıyoruz ama oğluş bi şekilde dağıtıyo yine :)