Kedim Kayboldu Yardım

burakcaglar

kedim bugün öğlen 1-2 gibi kaybolmuş ben yoktum 15 20 dk etraf sokakları vs aramışlar ama bulamamışlar ben 4 5 gibi geldim bende baktım etraf sokaklara vs yoktu seslendim falan çıkmadı cinsi british shorthair akşam gelir inşallah ama cinsinden dolayı başkasıda alabilir kolye vs yok üzerinde ama tüylerinin sağlığından vs sokak kedisi olmadığı anlaşılabilir ama işte yinede tedirginim internetten baktım gece aramaya çıkın yazıyordu şimdi araba sesinden köpek insan sesinden korkacağından bir yerlere saklanabilirmiş başka yapabileceğim bir şey var mı

7 CEVAP

burakcaglar

Çok teşekkür ederim cevaplarınız için kedim şimdi geldi teşekkürler tekrardan :)

patili

oh çok şükür.

Havanese_Siri

Çok sevindim

patili

:((( of off. inşallah bulursunuz sağlıkla sıhhatle.

Reyyanhan

Mutlu son :)

Havanese_Siri

sevdiği bir yiyecek varsa onunla arayın kokusunu alırsa saklandığı yerden çıkar belki :(

ygzkptn

Tebrikler