Kedi Kumu

TarcinBey

Anket

PisyCat
(0 oy)
Akkum
(1 oy)
Catwalk
(1 oy)
Toplam (2 oy)

Arkadaşlar merhaba. Maddi bir sıkışıklık yaşadığım için butcemle toptan mama ve kum almak istiyorum. Stok yapmak istiyorum kedim için. İnternette arastirdigimda en uygun PisyCat 10L 23,80 TL
Akkum 10L 29,25 TL
Catwalk 10L 35 TL

Hangisini önerirsiniz. Bütçem ve stok için pisycat daha uygun tabi ama çok sağlıksız ve dandik bir şey almak istemem.
*Kedim seçici değil.

2 CEVAP

asteo

kokusuz tozsuz memnun kaldığım bi ürün var benim kedim çok seçici pum cati almıştım çok memnun kaldım fiyatı da ortalama arada kampanya yapıyorlar ********da bende hemen sizin gibi stok yapıyorum tavsiye ederim.

tyguler

MırMır aktif karbonlu