Dişi Kedi Kısırlaştırma Ücreti

damlayilmaz

İşlem için ne kadar ödediniz acaba? Bursa'da uygun fiyatlı bir yer bilen var mı?

11 CEVAP

shallwe

Eğer satın almadıysanız dikkate almayın yorumumu fakat bana bir ton para verip hayvan satın alan insanların iş bakıma gelince en uygununu araması çok garip geliyor

Ahmetemind

4 yıl önce meme tümörü + kısırlaştırma ameliyatı için 400 tl filan ödemiştim, üstelik 3 gün veteriner gözetiminde kalmıştı. Ancak sanırım fiyatlar şuan bundan çok daha yüksek seviyelerde.
Veterinerleri arayıp sorabilirsiniz.

mihriii

izmirde 1100 lira+300 lira testlerdi bizim klinik ama biz ortak tanıdık olduğu için daha ucuza yaptırdık

berkeozdede

İstanbul 450 tl zyaptırdım 2 gün önce Kan tahlilsiz Özel bir klinikte 2 gün orda kaldı. Şuan kedimşn durumu Maşallah çok iyi Dikişleir sağlam Ve tek dikiş. Dişi kedim Ama bana özel bir diyet vermişlerdi Normeli 600 test ile birlikte

berkeozdede

Diyet değil fiyat

1622yl

Fiyatlar şehirden şehire hatta ilçeden ilçeye bile değişebiliyor. Öncesinde test yaptırıp yaptırmayacağınıza göre yine fiyatlarda değişiklik görülüyor.

MIRMIRSU

@berkozdede nerede yaptırdınız İstanbul da

Elifsu17

İstanbul maltepede çok çok güvendiğim bir veteriner den 900 lira fiyat almıştım (kan testi dahil değil)

suledoruk

Bursa küçük sanayide vet224de 700tlye yaptırdım gaz anestezili estetik dikişli. Bozuk para büyüklüğünde bir kesik açılarak yapıldı o gün eve döndük. Ameliyatta alınan parçalar ameliyat sonrası bize gösterildi, yakalık kullanmadık bandajla çok rahat bir şekilde atlattık. Kan testi yaptırmadık gerek duymadık ama yaptırırsanız fiyatı etkiler. Ameliyat sonrası hekimlerimiz çok ilgiliydi klinikte 3 veteriner var zaten. Antibiyotik tedavisi yapıldı. Kediden kediye değişir ama tuvalet veya yemede bir problem yaşamadan çok hızlı ve kolay atlattık bunda veterinerin etkili olduğunu düşünüyorum.Gaz anestezisiz 600 fiyatı. Geçen sene yaptırmıştık. Şimdiden geçmiş olsun:)

kubrakorukcuu

2 sene önce 650 liraydı, veterinerimiz bize 500 liraya yapmıştı. Estetik dikiş kullanmıştı hatta, izi bile kalmadı. Şuan 950 liraya yapıyormuş. Erkek kedilerde bu fiyat daha uygun.

damlayilmaz

Çok teşekkür ederim bilgiler için 😊 Pera henüz 5,5 aylık ve sanırım biraz daha zaman geçmesi gerekiyor.