Köpeğim Mama Yemiyor

huseyin1

5 buçuk aylık dogo arjantin pitbull kırması köpeğim var 1 buçuk aylıkken bana geldi ve geldiğinden beri mama yeme sorunu var mama saatleri düzensiz ancak en az yine 6-7 saat arayla veriyorum bu saat aralıklarında yiyecek birşey vermiyorum oyun oynuyorum onu yoruyorum iyice ama mamasını yemiyor ısrarla farklı şeyler yiyor 2 gün hiçbirşey vermedim maması haricinde aç aç yattı yine mama yemedi bu arada hills mama kullanıyoruz ilk kullandığımız reflex ti sonra proplan ve şuanda hills mama kullanıyoruz

8 CEVAP

Mamasinin icine et yada tavuk koyun karistirin o zaman yiyolar

Havanese_Siri

ıslak mama karıştırın ve daha iyi bir mamaya geçin

huseyin1

çok teşekkür ediyorum ama reflex kullanırken proplan a geçtik porplan ı 3 gün yedi sadece şimdi de hills kullanıyoruz mamalarımız gayet kaliteli karnı iyice acıksın diye 2 öğüne düşürdüm ıslak mama koyuyorum haşlanmış et koyuyorum et suyu koyuyorum yumurta haşlayıp karıştırıyorum içine koyduklarımı yiyor mamasını yemiyor

yasement

Et suyunu ceksin biraz mamalar ama cok degil 5 dakika falan. o sekilde denediniz mi ilik-sicak arasi olursa ceker sunger gibi

yasement

Et suyunu ceksin biraz mamalar ama cok degil 5 dakika falan. o sekilde denediniz mi ilik-sicak arasi olursa ceker sunger gibi

Reflex
Proplan
Hills en kalitesiz markalar! Açana projem nd alırsanız yer garanti veriyorum

huseyin1

evet mamalar suyunu çekene kadar bekliyorum. 1 ayda 3 mama değiştirdik önümüzdeki ay birde onu deneyelim

huseyin1

ama birde şöyle birşey var mesela heyecanlandırdığım zaman oyun oynarken vs birden elimle verince yiyor ama mama saati geldiğinde mama kabına koyduğumda yemiyor