Çamaşır Suyu Yalamak

Ceren_pars

Arkadaşlar merhaba, buz dolabını çamaşır suyuyla sildim ve bir süre sonra kedimin deli gibi dolabı yaladığını gördüm. Direk yoğurt verdim veterinerle konuştum. Bu durumu yaşayan var mı sizce neden böyle bir şey yaptı

8 CEVAP

fatma_nur42

Çok seri veterinere götür yoksa problem olabilir üzülürsün..

tyguler

Veteriner ne dedi

Nihal321

Benim kedimde yapıyordu ama zararlı olmaz merak etmeyin yinede veterinere götürmeniz gerekebilir

Nazliig

Buzdolabını iyice durulayın veya kedinizin buzdolabından uzaklaşmasını sağlayın. Örneğin kolonya sıkabilirsiniz oraya. Eğer kedinizde bir anormallik fark ederseniz vakit kaybetmeden veterinere gidin.

SevvalO

eğer ergenlikten daha küçük değilse şunu diyebilirim. erkek kedilerin dönemsel püskürttüğü sıvı; sperm ile idrar karışımıdır ve aynı çamaşır suyu gibi kokar. bundan dolayı bi hoşlarına gidiyormuş.

Ceren_pars

Veterinerde çamaşır suyuyla sildikten sonra sulu bezle sildiyseniz tekrar çok büyük sorun teşkil etmez dedi. Şu an gayet iyi kontrol ediyorum bi değişiklik olursa götürmem gerektiğini söyledi

Ceren_pars

Teşekkür ederim. Buz dolabını iyice duruladım. Kontrol ediyorum davranışlarını

asrayildrm

benimkide yeri yalamıştı 2 ay fln geçti bisey olmadı