Kedi Aknesi Bıktırdı

Policlal

Kedimde kedi aknesi var hafif derecede. 5 gündür sabahları crystalin akşamları sirkeli su ile siliyorum ve geçmiyor. Sildikçe bir daha siyah siyah daha çok çıkıyor. Veteriner antibiyotikli bir krem kullanabiliriz dedi. Öneriniz nedir? Yaşayan var mı?

16 CEVAP

Policlal

Aaa 1 ayda mı geçmesi normal mi? Ben hep okuduğum yerlerde en fazla 1 hafta süre veriliyordu. Ben temizlerim benim için sorun değil geçsin de. Bir de çok hunharca yemek yiyor. Acaba oda etkiliyor mu kirletiyor mu orayı iyileşmesini geciktiriyor mu bilemedim.