Van Kedim Kuru Mama Yemiyor Kısır

sinemakkurt

Van kedim var kısır kuru mama yemiyor royal canin,nd ve proplan denedim başka ne önerirsiniz?

3 CEVAP

Sudeckmkc

Yaş mamayla karıştırıp yavaş yavaş tabakta sadece kuru mama kalana kadar yaş mamanın miktarını azaltıp kuru mama vermeye devam edebilirsiniz. Bütçeniz yeterliyse nd tahılsız olan mamaları çoğu kedi yiyor. Rc de baya aromalı nir mama aslında yememesine şaşırdım

sinemakkurt

Acana ve hills markaları nasıl acaba?

starthebudgie

Acana ve hills arasında acana deneyebilirsiniz.Ayrıca çelitli markalardan numune isterseniz daha kolay olur