Royal Canin Mi Proplan Mı

BlindCat

Anket

ProPlan
(104 oy)
Royal canin
(94 oy)
Toplam (198 oy)

Yavru kediler içim Royal canin mi ProPlan mı daha iyi

31 CEVAP

pongul

sisipasa kaç aylıklar?

Orijen cat and kitten elbette ama sisi acana kullanabilir

BlindCat

Diyat önemli değil sadece vitamin değerleri açısından en iyi hangisi

BlindCat

Fiyat önemlideğil

BlindCat

Teşekkür derim yardımlarınız için

tika_waylan

Yavruyken pro plan junior iyi oluyorru ben aylarca kullandim memnun kaldi Acana ve Orijen de kullandim. Simdi sanirim tekrar Acanaya doneegim ama benimki buyudu.
Icerik acisndan ise Brit care iyi gluten falan yok temiz icerigi kagit ustunde Brit Care derim ama cok fazla kullanip memnunum diye yorum yapan goremedim cevremde ben cok degisklik iyi degil diye brit Caree gecmeistim ama yeni bir yavru kedi sahiplensem muhtemelen Brit care kullanirdim.

Duman14

Royal canin baby cat iyi ama adult için aynı şeyi söyleyemem

Denizzzzzz

Bence britcare

Royal caninnde ne şikayetler var acaba

Havanese_Siri

damllakurtt
o site reviews.com/dog-food/ ve reviews.com/cat-food/

ygzkptn

Ayrıca orijen de tavsiye ederim

Acana her yaşta Olur rahatlıkla kullanabilirsiniz en kaliteli mama proplan ve RC irnec mamalar

yanik_kedi

Ikiside değil N&D tavsiyemdir

sisipasa

sisi 6,5 aylık paşada 3 aylık

pro planı bir ara mecburiyetten kullandım gayet iyiydi