Royal Canin Mi Proplan Mı

BlindCat

Anket

ProPlan
(104 oy)
Royal canin
(94 oy)
Toplam (198 oy)

Yavru kediler içim Royal canin mi ProPlan mı daha iyi

31 CEVAP

EsmaKaram

ıkısı arasında proplan

kedilikizzz

Proplan :)

İkiside değil britcare veya profine. Royal canin ve proplan hakkında oldukça ciddi şikayetler var bu riski almaya değmez. İmkânınız varsa Wildfield fiyat sorun değilse Acana kullanın.

Havanese_Siri

ikisi de kesinlikle değil!

Havanese_Siri

diğer sorunuza cevap olarak yazdıklarımdan birini kullanın

Havanese_Siri

orijen, n&d, wildfield, naturea

damllakurtt

Acana, orijen, wild field, nd vb az tahilli ya da tahilsiz mamalar oneriliyor ama yavru kedi icin uygun olan var mi aralarinda bilmiyorum. Ama bildigim bir sey var ki, royal canin ve proplan onerilen mamalar degil... Mama iceriklerini yazan bir site vardi bulursam linkini de gondericem, lutfen buradaki bilgiler isiginda kararinizi verin :)

Havanese_Siri

yavru kedi olduğu için acana olmaz

Dikkat etmemisim :)

BlindCat

Teşekkür ederim

Havanese_Siri

yazdığım markalar arasından en iyisi orijen kitten

ygzkptn

Şahsi görüşüm olarak brit care veya nd

ygzkptn

Ayrıca orijen de tavsiye ederim

sisipasa

arkadaşlar merhaba benım iki tane kedim var bir tanesi tekir(kız) bir taneside scottısh fold (erkek) mama şeçimi konusunda çok kararsız kaldım ve pro plan royal canın herkes başka birşey söylüyor brit care, royal canın pro plan hangisi kedilerimin daha sağlıklı tüylere ve yaşam sürmesine yardımcı olurmusunuz acaba çünkü kafam artık cok allak bullak oldu

Evet orijen cat&kitten olur ve fazla protein tamamen yalan