Sokak Kedilerine Nerede Hesaplı Aşı Yaptırırım Adana'da

Sokak kedileriyle ilgileniyorum ama enfeksiyon yüzünden çoğu öldü. Kalanlara aşı yaptırmak istiyorum, maddi durumum yeterli değil. Adana'da barınakta ücretsiz karma aşı yaparlar mı bilen var mı? Ya da Adana'da sokak kedilerine indirim yapan veteriner biliyor musunuz? Seyhan ya da Çukurova içerinde olabilir.

6 CEVAP

Pisiuuu

Belediyeler ücretsiz tedavi yapıyor sokak kedilerini ama geri sizin oraya bırakmıyorlar diye biliyorum

Up up up

Onlar sadece tedavi etmek için alıyorlar, hastalandıktan sonra ölüyor zaten. Bana hastalanmadan karma aşı yapacak yer gerekli.

Up up

gulsundusmez

Allah kolaylık versin. Kedi sayısını kontrol altında tutmak önemli yani kısırlaştırma aynı ortamda kedi sayısı arttıkça vial hastalıklarla ölümler artıyor.Ben kısırlaştıırp sayıyı stopladım aşılama yapmadım 5 kedi kaybettim şimdiye kadar hastalıktan sayıyı stoplamasaydım 20 olurdu rahat. Allah kabul etsin