Kedime Nasıl Kilo Aldırabilirim

pelnztrk

merhabalar. kedim 7 aylık ve olabildiğinden zayıfmış acaba mamasını değiştirsem yardımcı olur mu ?
royal canin kullanıyorum proplan'a geçsem daha çok severmi ?

8 CEVAP

kediniz kaç kilo? benim oğlum 8 aylık 2600 gözüme çok zayıf geliyor ama veteriner kilosunun normal olduğunu söyledi

Ozgeozek

Hergun 2 adet bildircin yumurtasinin sarisini sabah1 aksam 1 olmak uzere verin hafta da 4 gun ciger,tavuk gogsu,kirmizi eti haslayip verin az miktarlarda karni cok doymucak sekilde ki mamayida yiyebilsin 10 gün icinde farki anlarsiniz bana dua etmeniz yeterli
Not :Bildircin yumurtasinda salmonella yoktur çiğ verin sarisini ben veriyorum

pelnztrk

Kedim 7 aylık 2.400 civarı ama veteriner zayıf söyledi . rahat 3 kilo olması lazımmış yani sizinkinin hayli hayli 3 olması lazım . zayıf :(

pelnztrk

benim gözüme de çok zayıf geliyor

MAMA KABINDA HERZAMAN PROPLAN MAMA BULUNDURUN+ ÇİM TABLETİ+ MALT MAMA

Kebikec

Mamasını değiştirin sevmediği için az yiyip kilo almıyor olabilir. Yaş mama miktarını da arttırabilirsiniz.

Kaç gram yiyor günlük ortalama. Eğer normal yemesi gerekeni yiyorsa mamasını değiştirebilirsiniz ama iştahsızsa ona ben de çözüm bulamadım. Benimki de 7 aylık 2.850 ama gözüme zayıf geliyor

pelnztrk

Ya hasta gibi idrar kaçırma var şu sıralar sanirim enfeksiyon kaptı yemekte yemiyor