Mantar Mı Bakabilir Misiniz

Mantarsa baticon işe yarar mı

9 CEVAP

golsahyildirim

Kedi aknesi bu, geçmiş olsun 🙏🏻 Kabukları kediciğin canını acıtmadan koparıp soymalısınız, öncesinde ve sonrasında Crystalin vb. temizleme solüsyonu ile bölgeyi silebilirsiniz, yoksa elma sirkesini su ile seyrelterek pansuman yapabilirsiniz. Gün içerisinde 2-3 kere pansuman yapın ve çıkan kabukları soymaya çalışın, mama kabını da temiz tutmakta fayda var.💛

Deneyeyim çok teşekkürler 😻

Policlal

Pamuğu ıslatıp silebilir misiniz? Sildiğiniz zaman pamuğa siyah siyah noktalar geliyor mu? Çenesinin altında da var mı böyle

Sildim evet çok az siyah nokta geldi diyebilirim. Çenesinin altı gayet iyi temiz sadece bıyıklarının olduğu yer

Policlal

Kedi aknesi mi diye düşündüm ama bildiğim kadarıyla çene altında da olmalı. Evinizde crystalin var mı?

Hayır maalesef :( ama yarın alabilirim veya başka bir şey tavsiyeniz varsa

mihriii

bence mantar değil böyle siyah siyah mantar hiç görmedim akneye benzettim ben de ama tek orda akne olur mu bilemedim

Siyah gözükenler kabuk olusmus orada

abyso_os

Mantar olunca kırmızı oluyor deri soyulmuş gibi duruyor bence bu mantar değil ama ney pek bilmiyorum biraz gözlemleyin iyice yayılır büyürse gidin bence veterinere