Hangisini Kullanayim ??

Arkadaşlar 2 tane yaş maması var .
Başka yaş mama kullanmayacim baska mama onermeyin lutfen burda sadece bu markalar var .
Felixin somonlusu vardi ama yetişkin mama oldugu icin alamadim .
1.5 aylik kedim var eskiden hills hindili kullaniyorduk .
Kedim de mantarda var ona bakip bir tanesini soylerseniz sevinirim .
Felixde baska mama ile karistirmayin diyor eski mamasi ile karistirip vereyimmi ?

5 CEVAP

Nazzzzzzzzzzz

Felix daha iyi

Havanese_Siri

ikisi de kötü ama felix daha iyi

kedilikizzz

Ben whiskasın ödül mamasından kullanmıştım sonra kedimin çenesinde akneler olmaya başladı ve geçmiyor hala var

Tesekkurler

Ben simdi whiskas verdim yedi bittikten sonra daha whiskas vermem o zmn . Kedim de mantarda var tavuklu yemesinde sıkıntı olurmu ?