İndirim Soru Değil

Arkadaşlar ev i ne mama da indirimler var. Mama bakmayı hobi haline getirdiğim için rastladım. ilgilenirseniz kaçırmayın

6 CEVAP

Mika1881

Peki o site güvenilir mi ? Hiç alışveriş yaptınız mı?

3 kere yaptım sorunsuz geldi

Mika1881

Teşekkürler cevap verdiğiniz için 🙏🏼☺️

Rica ederim 😊

Nazliig

Ooo bayağı indireme girmiş :) hadiii herkes saldırsınnnn dksjcxgxlncy

Teşekkürler bu bilgi için♥️ bende bakayım birazdan. Bazen son kullanma tarihine az kalan mamaları indireme koyuyorlar. Ancak bunun son tarihi de daha varmış, sevindim😊

Kimse saldırsın diye yazmadım aradaki fark çoğu yere göre en az 4 tane yaş mama parası. İhtiyacı olan ilgilenebilir. Ama siz saldirabilirsiniz