Kedim Tıraş Oldu

servetnilay

arkadaşlar kedim tıraş oldu vet az narkoz vermiş 3 saat oldu halen daha tam kendine gelemedi bişey olur mu? :((

2 CEVAP

ezgirem10

hayır acele etmeyin daha anca ayılır ayılsa bile 2 3 gün narkozun etkisini üstünden atamayabilir keşke böyle bir işlem için boş yere narkoz vermeseymiş

Nazliig

Korkmanıza gerek yok :) 2-3 gün narkozun etkisi sürer. Ama eğer kedinizin durumu düzelmez veya kötüye giderse vakit kaybetmeden veterinere gitmelisiniz.