Cevaplar

pro line kedi kumu güzel mi ony almayı düşünüyorum

8 CEVAP

Buketbayraktar

Ben memnun kalmamıştım açıkçası koku hapsetmesi kötü

Ekinay

Ben bebek pudralı almıştım memnun kalmıştım açıkçası tabi tozutuyor ama 1.5 ay kullandım 10 lt ve hiç koku yoktu çok az kaldığı için atmıştım artık

Merkan

İlk kullandığım markaydı ozaman bilgimde yoktu kumlar hakkında ama sonradan düşününce topaklanması çok kötüydü idrar topakları dağıldığı için daha uzun sürüyordu kumu temizlemek. Koku durumunu hatırlayamadım ilk kullandığım kum olunca değiştirip başka kumları deneyeceğim heyecanı kafasında olduğum için ona dikkat etmemişim o yüzden ☺️

Merkan

Yani İlk zamanlar haftalık değiştiriyordum tümden kumu belki o yüzden koku çıkarıp çıkarmadığını hatırlamıyor olabilirim😂

Merhabalar pudralısını da denedim, sabunlusunuda ama parça pinçik oluyor (belkide benim kedimin inatla tabana yapmasından da olabilir) Bildiğin balçık yani. O yüzden eğer alacaksanız, sabunlu tavsiye ederim :)

Elifsu17

proline kadar rezalet bir kum görmedim maalesef :( lindocat çok çok daha iyi. hele bide advanced multicat modeli var mis gibi. asla koku yapmıyor az tozutuyor ve uzun süre dayanıyor. içinde karbonat da var o yüzden koku tutma özelliği muhteşem

tyguler

Pudralısını kullandık.
Çok tozutuyor.
Koku ahpsetmesi kötü.
Pek topaklanmıyor hep kum kabına yapışıyor.
Önermiyorum

tesekürler😸🐾