Gözü Hasta

Merzela

Resimleri netlestirip soruyu tekrarladım.
Mahallemizin yakınlarında bir kedi var sürekli karşılaşıyodum besliyodum. Bir evin önünde duruyordu buyuk ihtimal ordanda besleniyor. Neyse sadete geleyim. Gayet sağlıklı olan kedi bugün gözleri ve kulakları böyle olmuş. Malesef öğrenciyim kendi başıma vete goturemiyorum. Fakat bir ilacı varsa vs alıp kediye uygulayabilirim. Böyle birşey yaşayananız varsa kedi için ne yapabilirim yardımcı olur musunuz? Gözlerini açıyor içinde birşey yok fakat dış kısımları ve kulakları böyle .normalde gayet temizdi.

2 CEVAP

golsahyildirim

Her iltihaba krem önermek pek doğru olmayabilir ama ben bu gibi durumlarda Terramycin adlı kremi uyguluyorum sokaktaki dostlarımız için. (Fiyatı çook uygun 8-10 TL gibiydi) Zararı olan bir krem değil, overdose uygulamamakta fayda var tabi, merhem gibi sürerseniz belki birkaç gün içinde toparlar iyi gelir. Kediyi her gördüğünüzde çay pansumanı yapabilir+kremi sürebilirsiniz. Deneyip denememek tabiki sizin kararınız, ben kendi cilt problemlerim için de kullanıyorum, antibiyotikli krem olduğu için iyi gelebilir🥰

Ozgeozek

Damla alin tobrodex antibiyotikli