Kedimin Bıyıkları !!

Bal_lokma

Merhaba 5 haftalık erkek kediye sahibim ve bıyıkları kırılıyor bu neden aceba anlam veremedim :-(

9 CEVAP

ygzkptn

Dökülüp yenisi çıkar

Devvil041

Gözetim altında tutunuz dökülüp yenisi cıkar fakat sorun devam ederse veterinere başvurun

seda

Yeni bıyıklar çıkıyor gibi gözüküyor.

Norm bir durum

Kopuyor ve ya koparılıyor olabilir , evde çocuk varsa dikkatli olmanızı öneririm

cute_catTR

veterinere götürün :(

canakavi

Kedini ne ile besliyorsun

Bal_lokma

Vet e Götürdüm arada sırada dökülmesinin normal olduğunu tekrar çıkıcağını söyledi ama sık yaşanırsa bu durum sorun olabiliceğini söyledi :)

Bal_lokma

Acelyabaspinar yok canım evde küçük çocuk yok :)