Kedim Aloe Vera Yedi :(((((((((((((((((

aseacr

Kedim az önce bir parmak ucu kadar aloe vera yedi dalgınlığıma geldi. :( Aloe veranın kediler için zararlı olduğunu biliyorum. Bir şey olur mu :(

6 CEVAP

Sadece jelini yediyse sıkıntı olmaz :)

aseacr

hayır kırık yeşil bi parçayı komple götürdü sanırım emin değilim çığlık çığlığa aldım önünden yuttuğunu görmedim ama panik yaptım :/

Zeynepulku

Bir kaç saat gözlemleyin. Dudak bolgesinde kızarıklık kaşınma olursa hemen vet hekime götürün. Kusma ogurmede belirti olabilir.

PROBLEM OLMAZ

aseacr

Bir şey olursa belirtisi birkaç saat içinde belli olur mu? en büyük korkum sabah işe gittikten sonra belirti gösterir de göremezsem? önümüzdeki 10 saat götürebilirim hemen bir şey olursa ama sonrası... :(

Zeynepulku

1 günde sürebilir, bir kaç gün dikkat edin. Ağzından almissaniz sorun olmaz bence.