Acilll

pelnztrk

Kedim hasta mı değil mi anlayamıyorum çok sakin altına isiyor dün veterinere götürdük normal muayene etti herhangi bir sıkıntısı yok dedi anlattığıma gore idrar yolu enfeksiyonu olabilir dedi antibiyotik verdi ama yemekte yemiyor yattığı yerden kalkmıyor başına gelen varmi nolur bişey söyleyin yardımcı olun düzelir mi anlayamıyorum 😭 moralim cok bozjk

3 CEVAP

ezgirem10

enfeksiyondan dolayı iştah problemi yaşıyor olabilir genelde iştah problemi yaşanınca arkasından haraketsizlik gelir ilacını düzgün kullanın geçmezse tekrar veterinerle görüşün geçmiş olsun

pelnztrk

Dün akşam avucumdan yedi baya ama gün içinde yememiş hic az önce şırınga ile su icirmeye çalıştık yoksa icmiyordu yas mamanin suyundanda verdik ya kendine gelsin dünden beri kaka da yapmadı hiç

ezgirem10

biraz daha gözlemleyin olmazsa veterinerinizle iletişime geçin