Yaş Mama Almam Gerek

shWelS

Kedime ilaç vermem gerekiyor.Migrostan alacağım.Sadece felix ve whiskas var.Hangisini alayım?

8 CEVAP

Zeynepulku

Felix

Bu ikisi arasından felix ama migroslarda mırmır da var. 400 gram mırmırlar, bu sizi birkaç gün idare edecektir. Ayrıca içeriği de çok daha iyi :)

Sense05

Migrosta gourmet de var onu daha çok seviyorlar.

abyso_os

Purina gourmet di sanırım baya iştahlı yiyor benimki. Bide resmen insan yiyeceği gibi kokuyor içeriği de iyiydi diye biliyorum

DTDamla

Bir kerelik alacaksaniz felix alin ama surekli olarak tavsiye etmem :)

Nazliig

Felix tercih edin ama normalde pek kullanmayın bence.

shWelS

Kedim mırmır yemiyor.Ve migros hemen uygulamasından alacağım için ırda sadece felix ve whiskas var

alabalik32

Felix