Nolur Kedi Kumu Önerisi

drexssi

arkadaşlar doğru düzgün bir kedi kumu kullanamadım şu zamana kadar (5 aydır)
pisi pisi kum aldım ilk başta topaklanması ve tozutmaması çok iyiydi ama aşırı derecede koku yapıyordu.
vancat aldım böyle bir tozutma yok. 1 kere kullandım geri kalan tüm kumu çöpe attım.
proline kullandım koku ve tozutmama bakımından çok iyiydi ama topaklanmıyor parçalanıyor onu da 3 hafta zar zor kullandım.
şimdi marketten felin diye bir kum aldım. koku asla yapmıyor ve hiç tozutmuyor ama topaklanması iyi değil. proline gibi o da dağılıyor.
ve hepsinde yaşadığım sorun var, kumu 10 santim de koysam kedimin çişi tuvaletin zeminine yapışıyor. benim kedim mi çok derine yapıyor çişini bilmiyorum.
lütfen fiyat performans açısından güzel bir kum önerin. pahalı olmasın bursumla karşılıyorum masraflarını 🙏🏽

26 CEVAP

Korsancat

En güzeli bence everclean olmadı denediğin kumlardan koku yapan kumu kullan kedi kumu spreyleri var kokusunu alıyor ben denemedim ama neyse bide bigcat var onuda deniyeceğim çok merak ettim ama en güzeli everclean🙏🏻❤️

tyguler

MırMır Aktif Karbonlu
Proline dan çok daha iyi

BanuYuzgec

Pelet kumda en iyisi cats best öko plus. Çok memnunum 2 yıldır kullanıyorum.

Esnzn

Vancat sitesine girip outlet kısmına tıklayın orda cats white marka aktif karbonlu kumlardan kullanıyorum iki aydır. koku, toz ve topaklanma derdim bitti. resmen rahat ettim. a tabi bir de kaliteli mama çok önemli.

anti_duayen

Pahalı ama Ever Clean'in üzerine kum tanımıyorum..

Dumbii

Garden mix hem hesaplj hem inanılmaz güzel 🙏

drexssi

kedi tuvaleti kapalı ve paspası da var onlarla ilgili bir sorunum yok zaten.. pisi pisi tuvalet kapalı olmasına rağmen evi kokutuyordu. o kadar kokutmasın yeter..

x_queen

Guner11 10 lt kumun hepsini döküyorum 25-30 gün gidiyor demişsiniz. 25-30 gün sonra kalan kumu tamamen döküp yenisini mi koyuyorsunuz? Üzerine ekleme mi yapıyorsunuz?

drexssi

teşekkür ederim

Guner11

x_queen tamamını döküyorum

drexssi

teşekkürler...