Kısırlaştırma Ameliyatından Sonra Yakalık Yerine Olur Mu?

Policlal

Arkadaşlar saçma gelecek belki ama yakalık takmak istemeyen erkek kedi için kısırlaştırma ameliyatından sonra fotoğrafını eklediğim regl külotlarından kullanan var mı? Kullanabilir miyiz? Bir zararı olur mı? Fikri olan var mı?

13 CEVAP

ezgirem10

zararı olacağını sanmıyorum aksine daha rahat eder ancak çıkaramayacğından emin olduğunuz bir ürün olmanızı tavsiye ederim

ezgirem10

aslında bu hijyen açısından daha iyi olabilir ama yemeye çalışabilir haklısınız sürekli yanında olacaksanız yemesine engel olup bunlardan alabilirsiniz

mihriii

çıkarabilir bence

mihriii

bizim veteriner muz çorap önermişti 4 ayağına delikler açıp giydirebilirsiniz

Nazliig

Yani yakalık kadar rahatsız edici olmaz ona eminim :) işe yarar yaramasına ama çıkarma ihtimali var. 4 ayağından geçirebileceği giysiler daha güvenli olur gibi geldi bana.

Policlal

https://ty.gl/tybrz2eu birde bunlardan buldum ama bunu yemeye çalışabilir diye vazgeçtim. Sizce?

Policlal

https://www.************.com/evcil-hayvan/purple-stripe-kedi-ic-camasiri-regl-kulot-don_pdp_662998348 bunu buldum birde. Bu daha kalın çıkaramaz gibi ama hijyen açısından öbürü daha iyi haklısınız

Policlal

g i t t i g i d i y o r yazıyor **** lı yerde

Policlal

g i t t i g i d i y o r yazıyor **** lı yerde

Policlal

Denemeden bilemeyeceğim galiba

mihriii

kiloluysa sıkıntı olabilir ama

mihriii

büyük bedenleri vardır gerçi

Policlal

Muz çorap çok mantıklıymış öyle deneyeceğim.
4 ayağından geçirebileceği ameliyat yerinden kapalı bir kıyafet araştırdım ama bulamadım hep arkası açık oluyor. Ameliyat için olanlara baktım onlarda da açık