Hangisi Daha İyi

shWelS

Şuan yavru kedime dr.sacchi kitten veriyorum.Yaş mamasına ilaçta veriyorum.Hastalık döneminde olduğu için birkaç günlüğüne daha iyi bir mama alsam iyi mi olur?Demek istediğim whiskas gibi bir mama olabilir.Normalde whiskas iyi değil deniyor ama ben sokataki yavrularımı whiskas ve friskies ile büyüttüm ve sağlıklı büyüdüler.Onun dışında diğer reflex BonaCibo gibi manalarla büyüyenler küçük kaldı.Napssm?

5 CEVAP

ezgirem10

whiskasla beslemenizi asla önermem onun dışında ''kaliteli'' bir mama alacaksanız aldığınız mama ile eski mamayı karıştırıp verin ishal olabilir geçmiş olsun

shWelS

Purina One alsam peki?

golsahyildirim

Whiskas Dr. Sacchi'den daha iyi bir mama değil. Ancak büyüme ve kilo aldırma açısından Proplan-Purina One serisi oldukça başarılı. Ben kedimi ilk dönemlerde Purina One ile beslemiştim, marketlerde de satışı var artık, göz atabilirsiniz :)

Prochoice ya da felicia alsanız çok daha iyi

shWelS

Dr.Sacchi mama bitince felicia almayı planlıyorum.Teşekkürler :)