Kuru Burun

ceydatpcu

Kedimin burnu kuru arastrdim ateş belirtisi yazıyor heryerde vet.aradım eğer yemesi içmesi hareketi iyiyse ateşi yoktur dedi herşeyi iyi ama içime sinmiyor :(

3 CEVAP

Havanese_Siri

Bir problem olduğunu düşünmüyorum.

Bende ayni durumu yasadim cok iyi biliyorum . Benim kedim 1.5 aylik ben severken fark ettim burnunu sonra arastirdim hastalik fln var zannettim okuyunca ayni sizin gibi sonra hem uyurken hem oynarken hemde normal otururken belli araliklarla kontrol ettim . Kedimde cok sukur birsey yoktu .. Ama şuan mantar o da pireden dolayi burundan dolayı degil . Korkmayin yani eger kontrol ettiginiz de belli bir sure burunda farklilik olursa buraya yinede sorun ben yardim ederim

ceydatpcu

Tsk edrm