Kisir Kedi İcin Mama

DTDamla

Merhaba, ben kedimi kisirlastiracagim. Kedim dişi, kilolu degil hatta hafif zayif sayilabilir, sokaktan sahiplendigim icin tam kac aylik bilemiyorum ama tahminen 7 ay civari. Kisirlastirdiktan sonra felicia kisir kedi mamasini degil de felicia normal yetiskin kediler icin olanini kullansam sorun olur mu? Bu mamalardan kirmizi etli olan mi balikli olan mi daha iyidir? Bir de 7 aylik oldugu icin kisirlastirdiktan sonra bir sure daha yavru mamasina devam etmeli miyim? Bir sorunun icinde bir suru soru oldu ama simdiden tesekkurler cevaplar icin.

2 CEVAP

Buketbayraktar

Kilo problemi yoksa hatta zayıfsa yavru mama ile devam edebilirsiniz 12. Aya kadar en azından yetişkin olsa iyi olur. Kısır mamaları içerik olarak en az besleyici olduğu için bence şuan gerek yok. Ama ölçülü verin mamayı. Eğer hızlı Bi kilo artışı olursa ölçülü vermenize rağmen o zaman kısıra geçersiniz

PROPLAN KISIR KEDİ MAMASI KULLANMANIZI TAVSİYE EDİYORUM