Mystic Kullananlar Bakabilir Mi

shWelS

Mystic mama kullananlar paketin resmini atabilir mi acaba?

10 CEVAP

kcet

Ben daha bugun aldım kullanmaya baslayacagım, fotograf yuklemeyi basaramadım malesef :( ama paketle alakalı bi sorunuz varsa yardımcı olmaya calısabilirim

shWelS

Güncel :/

shWelS

MyStic mama 1 yıldır piyasadaymış.Kullanam var mı bu 1 yıl içinde

starthebudgie

Fotoğraf için yeni soru açmak gerekiyor.Altta fotoğraf ekleden seçiyorsunuz yada hızlıresim gibi aiteye resmi yükleyip buraya link yapıştırıyorsunuz

patilisokak

Bende paketi merak ediyorum.Kullanan var mı

starthebudgie

Bakayım dedim kşmse cevao yazmamış.Bende bu mamayı deneyeceğim acaba kullanan varsa paket atsa?Iso belgeleri falan oluyor pakette ya

Seymaaacaan

https://hizliresim.com/s/upload-success
Sadece ön yüzü var :/

Seymaaacaan

Doğru düzgün atamamışım🤦🏻‍♀️

starthebudgie

Resim açılmıyor maalesef.Aslında mamayı deneyeceğim ama aafco fediaf iso belgeleri var mu merak ediyorum işte

savagemouse

Yeni soru açmak.istemedim kullanan vae mı memnun musunız