Dışkıdan Yabancı Cisim Çıkarma Kaç Saat Sürdü?

Eğer böyle bir durum yaşadıysanız cevap verirseniz sevinirim. Kedime 3 kez duphalac vermemi soyledi veteriner ve bugun 3 e kdr cikmazsa gelin dedi. Sabah diskisini yaptigi icin ve biseyler yiyebildigi icin bekleyelim dedi. Ama yapmadi. Sabah 6 dan beri diskisini yapmadi. Siz boyle bir durum yasadiniz mi?

1 CEVAP

siriniko29

Dışkısıyla atacağının bir garantisi yok malesef. Veterinerinizin ilacı verdiği günler röntgen ile bağırsak geçişlerine bakması gerekiyordu. İlacın ama bildiğim kadarıyla cisimin çıkması değil bağırsak hareketlerinin röntgenle gözlemlenmesi için. Bizde bu şekilde bir prosedür izlemişlerdi. Benim kızım muhtemel kusarak çıkarmıştı. Çünkü dışkısından çıkmadı. 1 hafta tamamen iyileşmişti. Bence veterinerinizle bir daha görüşün. 3 gün ilaç içsin evde sonra bakarız doğru bir mantık değil.