Kedime Nörolojik Fıp Teşhisi Konuldu

Cook

Sabahtan beri kendime gelemiyorum.Herkes Alb/glb bakıp Fip değildir dedi dedi.Fakültede PCR testi yaptırdık ve S5 yüksek titre pozitif çıktı.Tüm dünya başıma yıkıldı gerçekten.Kedim 5 kilo ilaç dozu çok fazla ki nörolojiğin ilaç dozu kuru ve ıslağın 2 katı.Instagram sayfası var,fipwarriorcookie kullanıcı adı.Maddi manevi desteklerinize ihtiyacımız var var.50 şişe gerekiyor cookieye neredeyse 35 bin tl.3 bin kişiden gelecek 10 tl ye ihtiyacımız var...

17 CEVAP

eceyilmaez

Merhaba geçmiş olsun. Size fip warriors grubunu önermiştim. Ordakilerin görüşlerini aldınız mı test sonuçlarınızı yükleyerek acaba merak ettim

Cook

Fipwarriors ın facebook ve whatsapp gruplarına ulaştım,fipfighters a yazdım.Aslında herkes çok kararsız kalmıştı bizim çocukta veterinerler bile çok kararsızdı ama sonuç maalesef böyle oldu