Kedime Nörolojik Fıp Teşhisi Konuldu

Cook

Sabahtan beri kendime gelemiyorum.Herkes Alb/glb bakıp Fip değildir dedi dedi.Fakültede PCR testi yaptırdık ve S5 yüksek titre pozitif çıktı.Tüm dünya başıma yıkıldı gerçekten.Kedim 5 kilo ilaç dozu çok fazla ki nörolojiğin ilaç dozu kuru ve ıslağın 2 katı.Instagram sayfası var,fipwarriorcookie kullanıcı adı.Maddi manevi desteklerinize ihtiyacımız var var.50 şişe gerekiyor cookieye neredeyse 35 bin tl.3 bin kişiden gelecek 10 tl ye ihtiyacımız var...

17 CEVAP

Cook

Çok teşekkür ederiz.Alb/glb değeri normalin de üstündeydi 1.2 çıktı asla fip olamaz dediler.Titreme kasılması vardı sebebini bulmaya çalıştık fakat giardia,toksoplazma,fiv,felV hepsi negatif geldi korona pozitifti bi tek.Sadece korona geçiriyordur dedi veteriner bi de öyle vakit kaybettik.Fakültede yapılan testte Fip mümkün mümkün değil gibi bir testte S0 dan S5 e kadar olan değerlerde bizim S5 çıktı,direkt FIP dediler.Kan değerlerinde,biyokimyasında FIP i gösterecek hemen hemen hiçbir belirti yoktu.Kötüydü kan değerleri hep ama Fipte düşen değerler bizde yüksek,Fipte yüksek değerler bizde düşüktü.Ben de içimi rahatlatmıştım kendimce.Çok çok çok üzgünüm.Ilk belirti fark ettiğim gibi gittim veterinere.Elimden ne geldiyse denedim hatta elimden gelmeyecek şeylere de zorladım iyi olsun diye.Olmadı

Busenurozyurt

Öncelikle çok geçmiş olsun. 7 ay önce yalnızca alb/glob ve hemogram testine bakılarak kedime kuru fip tanısı konuldu. Çok fazla hekimle görüştüm ve alb/glob değerinin tanı için yeterli olmadığını söyledi hepsi. Ayrıca yapılan testlerin genel bir tablo çizdiğini fakat kesin tanının mümkün olmadığını söylediler. İsterseniz siz de farklı hekimlerle görüşün. Umudunuzu yitirmeyin🙏🏻 kedime ölecek gözü ile bakılıyordu fakat 7 aydır gayet sağlıklı..

berkeozdede

Siz çok iyisiniz Benim sorduğum sorulara cevap veriş şekliniz. İNŞALLAH İYİLEŞİCEK merak etmeyin Eminim İlaç dozlarını tamamlayacak Ve Dimdik ayağa kalkıcak siz Gölününüzü rahat tuttun. Hem ne kadar dibli krdi iyileşiyor. Elimden gelse maddi destek sonuna kadar yapmak isterim. Manevi olarak elimden geleni yapıcam. İyileşicek inanıyorum 🙏🏻

Zeynepulku

Çok geçmiş olsun.

Cook

Teşekkür ederiz

mihriii

Çok çok geçmiş olsun :((

Nazliig

İyileşeceğine tüm kalbimizle inanıyoruz❤❤❤❤❤

asrayildrm

Allahım yaaa bu ilaçlar neden bu kadar pahalı aklım almıyor gerçekten acınızın üstüne bir de bu maddi zorluklar allah yardımcınız olsun inşallah para bulunur yavrunuz sağlığına bir an önce kavuşur ama bu ilaç fiyatları o kadar üzücü ki 35 bin tl nedir nasıl bir güç gerekiyor bunu karşılamak için keşke bu ilaçlar daha ulaşılabilir ve uygun olsaydı bu siralar çok yaygınlaştı.çoook üzgünüm umarım halledebilirsiniz iyileşiceğine inaniyorum tüm dualarim sizinle Çooook geçmiş olsun❤️🙏🏻

eceyilmaez

Inşallah sonuna kadar götürebilirsiniz gs44 ü

tyguler

Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede iyileşir.

Dumbii

Belirtileri neydi tam olarak

upp

Cook

15 ocaktan beri titreme ve kasılmaları vardı.Devamlı keyifsizdi ve çok mutsuzdu.Ishali vardı son 3 haftadır,dalgalı ateşi vardı ve iştahta dalgalanmalar vardı

Rgms

Upp

milommm

Geçmiş olsun iyi olur inş.