Kedi Mantar Var Yaş Mama Hastaliğı İlerletir Mi ??

Arkadaşlar kedim 1.5 aylik mantar var kulak bolgesinde sanki butun vucuda yayilmis gibi . Vetenier 3 hafta yokmus ve burda en yakin o baska vetenier zaten yok . 3 saatlik yol var baska vetenierlere annem oraya kadar goturmez .
Ben felix yavru kedi mamasi aldim tavuklu zaten bu mamayı 20 gun boyunca kullanicam sabah aksam . Baska mama veremeyecim kuru mama bile veremecegim. Şuan vucudunda siyah tuylerin oldugu yerde beyaz tüyler var fazla yok 5 -10 tane var Allahtan fazla yok .
Sorum şunlar :
Mantar hastaligini ilerletir mi ?
Kediye daha buyuk birsey olabilir mi ?
20 gun boyunca sadece felix kullanicagim icin ve mama tavuklu oldugu icin birsey olma ihtimali varmi ?
( FELIXDEN DAHA IYI YAS MAMALAR VAR BILIYORUM AMA INTERNETTEN SIPARIS VEREMEM . OLDUGUM YERDE SADECE FELIX VE WHISKAS VAR BEN DE FELIX KULLANICAM DAHA IYI OLDUGU ICIN . LUTFEN ONERI FELAN YAPMAYIN MAMA ICIN MANTAR HASTALIGI ICIN YAZIN . KORKUYORUM KEDIYE BIRSEY OLUCAK DIYE .

7 CEVAP

patili

balıklı bir mama verin.

Luckyssss

Tavukluysa daha çok ilerletebilir

yasement

Felix tek tavuklu mu getiriyolar bi sürü çeşidi var onun aslında

yasement

Olsun yiyebilir onları da. Ama haftalardır tavuklu felixten başka bişey hiç yemediyse sindirimde zorlanabilir.

Tesekkur ederim

Whiskas var ama o da kumes hayvanli baska birsey yok maalesef

Evt yavru kediler icin sadece tavuklu var somonlu flnda vardi ama yetiskin kedi icin bilgiler bolumunde okudum paketin