Kedim Poposunu Temizlemiyor

Buket11

Lapayı 3 ay önce sahiplendim daha önce nasıldı bilmiyorum ama eve geldiğinden beri kakasını yaptıktan sonra temizlemiyor sürekli su damlatmam lazım temizlemesi için. Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

3 CEVAP

melist35

her kakadan sonra ıslak pamuk deydirin, bi zaman sonra öğrenecek.istikrarlı olmanız gerekiyor bu süreçte :(

Guner11

Fısfısa su koyun onunla ıslatın poposunu zamanla alışır

Pufininelifi

Benim kedim de yalamıyordu. Her gün ıslak peçeteyle silmemden rahatsız olduğu için bir müddet sonra kendisi temizlemeye başladı.