Kedim Güneş Yaklaşık 20 Gün Önce Kısırlaştırıldı Ve Durumu Çok İyi

Kedim Güneş yaklaşık 20 gün önce kısırlaştırıldı Ve durumu çok iyi Şuanda dikiş yerine Zımba dikiş atılmış ve yerinden çıkacak gibi dikiş veterinerin söylediğine göre dikiş kendisi düşermiş banada saçma geldi zımba dikiş kendisi düşermi ne yapmam lazım?

2 CEVAP

Kebikec

Kendi düşüyor doğru

gulsundusmez

ben sokak kedilerimi kısırlaştırdığımda kendi kendine vücut süturu emiyor bu emilebilen sütur tekrar yakalayıp götüremediğim için ama bazı vet hekimler emilemeyen süturla dikişi attığı için tekrar 7 gün sonra dikişlerin alınması gerekiyor.Endişe etme