Acil Bakın

kedim biz geldiğimizde yan yan zıplayarak yürümeye başlıyor bizden korkuyor mu

2 CEVAP

SevvalO

Bunu tüm kediler yapıyor, buna şahit oldum. Kendi kedim de yapıyor ama bu olayı doğası gereği bizi korkutmaya çalışıyor diye yorumladım. Ben av avcı oyunu oynuyorum onunla mesela, o da bu şekil kabararak daha devasa büyük olduğunu bizlere göstermeye ve korkutmaya çalışıyor bence.:)

Nihal321

Yan yan koşarken kuyruğunuda kabartıyorsa tedirgindir eski kedimde çok yapıyordu ama hoç merak etmeyin dediğim gibi sadece telaşlanmış veya tedirgindir