Lösemi Aşısı

baranertaga

Merhaba. Kedime 2 şubat ta ilk doz 22 şubatta ise 2. Doz olmak üzere 20 gün arayla lösemi aşısı yapıldı. Aşıdan sonra herhangi anormal bir durum olmadı. Ama lösemi aşısı ağır gelebiliyormuş bizdr bir şey olmadı ama bundan sonra birşey olma ihtimali var mı? 1 sene sonra tekrar yaptırmayı da düşünmüyorum.

1 CEVAP

golsahyildirim

Merhaba, ben de 2 doz lösemi aşısı yaptırmıştım kedime. Hiçbir anormallikle karşılaşmadık, kedim koşturup oyun oynuyordu😹 İki gün geçmiş sizin aşınızın üzerinden, bir anormallik görmediyseniz sıkıntı olmaz büyük ihtimalle👌🏻