6 Aylık Golden Retreiver

starthebudgie

Sokakta 6 aylık civarı yavru bi golden bulmuşlar.Tedavisini yaptırıyorum.İlk defa köpek besleyeceğim.Sorım ise şu?Köpeğimi iş yerime kendimle berabee götürebilir miyim?Haftada 2-3 gün benimle gelmesi mi daha iyi olur yoksa evde kedilerle kalması mı?Ayıracak zamanım oluyor ama haftada 2-3 gün iş yerine gitmem gerekiyor.

1 CEVAP

aytac1

İlk etapta götürebilirsiniz yanınızda. Evde olduğunuz vakitlerde gözetiminiz altında yakınlaşsınlar. Benim köpeğim bahçedeki bazı kedilerle koyun koyuna, bazılarını daha görmeden kokusunu alsa çıldırıyor. Bir süre iletişimlerini gözlemleyin emin olunca bırakırsınız evde.