İç Dış Parazit Aşısı

diablerose

Merhaba,20 gün önce ilk kez bi kedi sahiplendim. sahiplendikten sonra cok gecmeden hekime götürdüm. 2 ayda 1 ic dıs parazit aşısı icin getirmemi soyledi. 3 ay da 1 diye de görüyorum bazı kaynaklarda. nedir bunun ideali?

4 CEVAP

pablopicasso

Evden dışarı çıkmıyor, eve yabancı kedi gelmiyor, sizde dışarıdaki canlılara mesafeli durup, bir şey taşımaz ve çiğ beslemez iseniz 3 ay öneriliyor.

Buketbayraktar

İç parazit 3 ay falan dış parazit 2 ay hatta yazın 1 buçuk aya düşüyor. Bahçe katındayız dışarı çıkmasa da cama çok kedi geliyor ve pire sorunu çok sık oluyor.

tyguler

Aşı markasına göre değişiyor diye biliyorum biz de 2 ayda 1 yaptırıyoruz kedim evden çıkmıyor falan ama 2 ayda 1 yaptırıyoruz

nil7

2 ayda bir genelde öneriyorlar ama 3 ayda bir de yapılabilir.Biz 3 ayda bir tekrar ediyoruz.