Patisinin Altı Yara Olmuş

suledoruk

Patisinin altı bu şekilde soyulmuş kabuk olmuş bunun için ne yapabilirim şuan evde tadilat var çimentoyu falan ellemişti bir kaç gün önce. O yüzden olmuş olabilir mi ? Zeytinyağı veya Hindistancevixi yağı sürmem geçirir mi :(

5 CEVAP

suledoruk

Teşekkür ederim sabah zeytinyağı sürmüştüm az önce de dr animal solüsyonundan sıktım takipteyim:)

fatmanurxak

Zeytinyağı olabilir deneyebilirsiniz. Evinizde Dr. Animal varsa onunla da temizleyebilirsiniz. Geçmiş olsun 🐾

suledoruk

Teşekkür ederim 🥺

Elinizde canını yakmadan temizleyebileceğiniz crystalin veya dr animal sprey tarzı bir antiseptik varsa kullanabilirsiniz. Zaten kabuk bağladıysa ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmayacaktır :) Acil şifalar diliyorum :)

Nazliig

Zeytinyağı doğal bir çözüm olarak kullanılabilir. Evinizde crystalin sprey varsa onunla da temizleyebilirsiniz. Zaten durumu ciddi gibi görünmüyor. Geçmiş olsun miniğinize ♥️