Tarak

tyguler

Anket

Iyi bir tarak
(3 oy)
Kotu bir tarak
(0 oy)
Toplam (3 oy)

Kedime petzoom tarak almayı düşünüyorum. Kullanınız var mı? Ne duşünüyorsunuz petzoom tarak hakkında.
Bot: furminator tarağım var. Petzoomu hem taranmaya alıstırmak hem de üstte kalanları toplamak için almayı düsünüyorum. Tabi ger gün furminatorle taramıyorum. Furminatorle taramdigim gunler petzoomla tarayacaģım

5 CEVAP

Ben petzooma muadil olarak kudi marka aldım ve oldukça memnunum. Furminator de var ama gerek kalmıyor bu tarakla taradıktan sonra pek. Ben de petzoom düşünüyordum ama bu tarağı daha uygun fiyata buldum. Bence herhangi bir slicker tarak satın alabilirsiniz, ille de o marka olması gerekmez. Sorunuza ilgili cevabı veremesem de umarım bir nebze yardımcı olabilmişimdir. 😇

Tabi ;)
https://www.*********.com/kudi-4085-tuy-temizleme-fircasi-kucuk-boy
Sansürlenecektir sanırım, kolayma.ma sitesinden aldım ben.

tyguler

Teşekkürler.

tyguler

Bende kudi markasının furminator tarağı var. Dediģiniz tarak hangisi. Link atabilir misiniz rica etsem