Kedim Paspasına Kaka Yapmış

betul18

tuvaletten çıktıktan sonra poposunu halıya sürtüyodu iki gündür şimdi de böyle bir şey yapmış yavruyken bile yapmamıştı ve kaka garip geldi bana yine mi iç parazit kaptı yoksa maması kakasını bozmuştu onunla alakalı mı britcare kullanıyoruz fotoğraf yüklüyorum rahatsız olabilecekler bakmayabilir

8 CEVAP

alabalik32

Tüy yumağı çıkarmış.

Pufininelifi

Tam emin değilim ama sanırım bir şey yutmuş. Yüklediğiniz 2. Fotoğrafta saman gibi ot gibi bir şey gözüküyor.

Oqrenerde06

ben saman ot veyahut yaprak gibi gördum ilk defa öyle kaka göruyorum normalde sosis gibi olur :)

Saman yemiş gibi

kcet

Kediniz mama dışında bi şey yemiş gibi görünüyor

asrayildrm

tüy yumağına benzemiyor bence bisey yemis ama ne bu saman mı ot mu ip gibi değisik

Oqrenerde06

mamayı değiştirin bence

betul18

ot yemiş arkadaşlar teşekkürler