Mama Değişimi Acil

leylaaaaa

kedim kısırlaştırma sonrasında eski mamasını asla yememeye başladı felicia kullanıyorduk şimdi proplan aldım yemeyince bunu çok güzel yiyor iştahlı azıcık verdim ama iki mamayı karıştırdım içinden proplanı seçip yiyor eskiyi asla yemiyor birden geçiş olursa sıkıntı olur mu ne yapıcam bilemedim

2 CEVAP

tyguler

Biraz ishal falan olabilir. Ben friskiesden feliciaya direk geçiş yaptım sadece biraz ishal oldu. Bence öyle pek bir şey olmaz ama isterseniz bi veterinerinize de sorun

Geçiş sürecinden her kedi etkilenmez, biraz bünyeye bakıyor bu iş. Tabağında felicia kalsın, proplanı da gün içinde günden güne arttırarak ödül olarak verin bence :)