Malt Macun

Merkan

Arkadaşlar merhaba. Kedim 6 gün sonra 5 aylık olacak. Tüy dökümü fazlalaştı bana göre ama veterinerimiz daha erken 6 aylık olsun demişti ama çıkan tüyleri görünce hala emin olamıyorum 4 günde bir çıkan tüyleri de ekledim fotoğraflara. 1 ay daha bekleyeyim mi malt için yoksa başlayayım mı yavaştan yani başlayanlar oldu mu? daha doğrusu veterinere danışmadan önce şu fotoğrafını attığımı almıştım bugün geldi. ödül maması mı malt mı onu da anlayamadım bu markalar çeşitler hakkında da hiçbir fikrim yok bana açıklar mısınız bu iki sorumu ? 🙏

17 CEVAP

merhaba konu dışı bir sorum olacak fotoğrafta dikkatimi çekti:) hangi tarak ya da tarakları kullanıyorsunuz? furminator kullaniyorsaniz nereden aldiginizi soyleyebilir misiniz lutfen?
bu arada benim de kedim neredeyde dort aylik fakat vet.hekim erkenden başlamanın herhangi bir zararı olmayacağı gibi ekstra olumlu etkisi olacağını söyledi. ben ayda arka arkaya dört gün verip kesiyorum, fakat bu markadan markaya değiştiği gibi kediden kediye de değişecektir. sağlıklı günler:)

Merkan

@babyplum Tarak olarak furminatörün orjinal olmayanını kullanıyorum çok fazla tüy dökümü olmuyordu diye önümüzdeki ay bulabilirsem orjinalini alacağım inşallah. Birde eldiven daha çok eldiven kullanıyorum çünkü diğeri canını acıttıpından izin vermiyor fazla☺️ Birde bu çok çok saçma olabiilir ama rossmandan tüy toplama fırçası almıştım o fotoğrafta gmavi görünen şey😂 rulo değil yani tüylerini çekmiyor. en sonda onla yüxeysel kalan tüylerini alıyorum Ama bu gereksiz olabilirde işe yarıyor 😂